Culinaria Italia - Olaszbolt

Vegyi-és háztartási áru

66 féle termék

Felce Azzurra légfrissítő spray levendula 250ml

levendula illatú

1590 Ft
6360 Ft/l

Ace Oxi Color Gentile folyékony mosószer 0,95l

színes ruhákhoz

1690 Ft
1779 Ft/l

Chante Clair öblitőszer koncentrátum vanília-argán 220m

4/5 kg mosáshoz 10 ml elegendő

3690 Ft
16773 Ft/l

Chante Clair öblitőszer koncentrátum tengeri só-lótuszvirág 220ml

4/5 kg mosáshoz 10 ml elegendő

3690 Ft
16773 Ft/l

Chante Clair öblitőszer koncentrátum orchidea-füge 220ml

4/5 kg mosáshoz 10 ml elegendő

3690 Ft
16773 Ft/l

Chante Clair zsíroldó spray Muschio bianco 600ml

zsíroldó

1890 Ft
3150 Ft/l

Roberts tusfürdő Rilassante 450ml

Levendulával

1890 Ft
4200 Ft/l

Roberts Essenze Italiane Dolomiti dezodor 200ml

48 órás hatás

2890 Ft
14450 Ft/l

Roberts izzadásgátló dezodor stick Fresco zöld tea és lime 40ml

48 órás hatás

1990 Ft
49750 Ft/l

Alba öbíltőszer nárcisszal és argán olajjal 3l

60 mosáshoz

2490 Ft
830 Ft/l

Mon Amor öblítő koncentrátum ibolya illatú 3l

ibolya illat

2690 Ft
897 Ft/l

Mon Amor öblítő koncentrátum Oro Argan 3l

argánolajos

2690 Ft
897 Ft/l

Tesori d'Oriente tusfürdő Ayurveda 250ml

pacsuli és amla (indiai egres)

1490 Ft
5960 Ft/l

Tesori d'Oriente ajándékszett cukorka csomagolás

tusfürdő és parfüm

5990 Ft
5990 Ft/szett

Chante Clair vízkőoldó spray 625ml

extra gyors

1690 Ft
2704 Ft/l

Felce Azzurra légfrissítő zselé Giardino Zen 140g

35 napig tartó illat

990 Ft
7071 Ft/kg

Vernel öblítőkoncentrátum lótuszvirággal 700ml

28 mosáshoz

1690 Ft
2414 Ft/l

Alba univerzális tisztítószer 650ml

spray

1190 Ft
1831 Ft/l

Soflan folyékony mosószer Black 900ml

15 mosáshoz

1690 Ft
1878 Ft/l

Felce Azzurra folyékony mosószer 32 mosáshoz 1.595l

32 mosáshoz

3390 Ft
2125 Ft/l

Tesori d'Oriente illatosító gyertya Muschio Bianco

fehér pézsma illatú

3690 Ft
18450 Ft/kg

Tesori d'Oriente tusfürdő Lótusz virág 250ml

lótusz virág illatú

1490 Ft
5960 Ft/l

Felce Azzurra levendulás felmosószer 1l

felmosószer levendula illattal

1490 Ft
1490 Ft/l

Sauber Deoactive izzadásgátló dezodor 150ml

72 órás hatás - Szagsemlegesítő technológia - Extra ...

2190 Ft
14600 Ft/l

Roberts izzadásgátló golyós dezodor Fresco Classico 50ml

48 órás hatás

2290 Ft
45800 Ft/l

Felce Azzurra nárcisz illatú tusfürdő 650ml

hidratáló tusfürdő

1790 Ft
2754 Ft/l

Felce Azzurra tusfürdő classica 400ml

Maxi kiszerelés

1390 Ft
3475 Ft/l

Sole folyékony mosogatószer eukaliptusz 1100ml

Zsíroldó Eltávolítja a lerakódásokat

1190 Ft
1082 Ft/l

Felce Azzurra folyékony szappan menta-lime 300ml

menta-lime illatú

1290 Ft
4300 Ft/l

Tesori d'Oriente Hammam parfüm 100ml

Argán olajjal és narancsvirággal

2990 Ft
29900 Ft/l

Felce légfrissítő spray cseresznye virág 250ml

cseresznyevirág illatú

1590 Ft
6360 Ft/l

Chante Clair folyékony mosószer színes ruhához 1,26l

28 mosáshoz

2490 Ft
1976 Ft/l

Nesti szappan Toscano Rosa 200g

rózsa illatú szappan

1990 Ft
9950 Ft/kg

Orphea Safari rovarriasztó spray 100ml

rovarriasztó

3990 Ft
39900 Ft/l

Roberts tusfürdő Idratante 450ml

tiszta glicerinolajjal

1890 Ft
4200 Ft/l

Roberts tusfürdő Rigenerante 450ml

Orchideával

1890 Ft
4200 Ft/l

Roberts folyékony szappan Idratante Classico 200ml

adagolóval

1190 Ft
5950 Ft/l

Felce Azzurra My mood Enjoy Vanilla tusfürdő 250ml

illóolajjal

1290 Ft
5160 Ft/l

Tesori d'Oriente testápoló Hammam 300ml

Hammam

3790 Ft
12633 Ft/l

Adorn hajsampon egyenes hajra 250ml

Ápoló formulával

1990 Ft
7960 Ft/l

Adorn hajsampon göndör hajra 250ml

Ápoló formulával

1990 Ft
7960 Ft/l

Chicco baba tusfürdő mályvával 500ml

Könnymentes

1990 Ft
3980 Ft/l

Chante Clair öblítő orchide-füge 1,14l

57 mosáshoz

1690 Ft
1482 Ft/l

Felce Azzurra classico felmosószer 1l

klasszikus, friss illatot kölcsönöz

1490 Ft
1490 Ft/l

Tesori d'Oriente habfürdő Dragon Fruit 500ml

sárkánygyümölcs virág illat

2790 Ft
5580 Ft/l

Sole Lana folyékony mosószer delicati rózsa 16 mosáshoz 1l

rózsa illatú

1390 Ft
1390 Ft/l

Tesori d'Oriente ajándékszett illatosító spray+stick

A kép csak illusztráció, a csomag tartalma az illatosító ...

9990 Ft
9990 Ft/szett

Emulsio mangia polvere 4in1 fához 300ml

bútortisztító

1990 Ft
6633 Ft/l

Ace zsíroldó fehérítővel rózsa-levendula 600ml

rózsa-levendula illat

1890 Ft
3150 Ft/l

Felce Azzurra illatosító csomag

Tartalma: 1 db elektromos diffúzor + 1db illatosító ...

2490 Ft
2490 Ft/csomag

Soflan folyékony mosószer színes ruhához 900ml

15 mosáshoz

1690 Ft
1878 Ft/l

Tesori d'Oriente tusfürdő Hammam 250ml

Argánolajjal és narancsvirággal

1490 Ft
5960 Ft/l

Alba öblítőszer írisszel és fehér virágokkal 3l

60 mosáshoz

2490 Ft
830 Ft/l

Mon Amour ruha illatosító

Ibolya illatú 40 nap

1490 Ft
1490 Ft/db

Tesori d'Oriente testápoló krém 300ml

Amlával és pacsulival

3790 Ft
12633 Ft/l

Ace Detersivo folyékony mosószer színes ruhákhoz 1,35l

27 mosáshoz

2690 Ft
1993 Ft/l

Tesori d'Oriente Ayurveda parfüm 100ml

Amla és pacsuli

2990 Ft
29900 Ft/l

Orphea anti-por spray 150ml

por ellen

2890 Ft
19267 Ft/l

Roberts Essenze Italiane Firenze dezodor 200ml

48 órás hatás

2890 Ft
14450 Ft/l

Roberts Essenze Italiane Siracusa dezodor 200ml

48 órás hatás

2890 Ft
14450 Ft/l

Mon Amour öblitőszer koncentrátum argánolajjal 1,35l

54 mosáshoz

2090 Ft
1548 Ft/l

Vileda FLEX&CATCH portörlő szett 2 pótfejjel

Akár 3x több port összegyűjt a hagyományos portörlőkhöz ...

2990 Ft
2990 Ft/csomag

Vileda FLEX&CATCH portörlő pótfej 5db

Akár 3x több port összegyűjt a hagyományos portörlőkhöz ...

3590 Ft
3590 Ft/csomag

Adorn hajmaszk igénybe vett hajra 300ml

Ápolja és javítja a töredezett hajat

2990 Ft
9967 Ft/l

Chante Clair öblitő koncentrátum narancsvirág-nárcisz 220ml

Intenzív és tartós illattal

3690 Ft
16773 Ft/l

Omino Bianco folyékony folttisztító Brezza illat 2l

folttisztító

2290 Ft
1145 Ft/l

Tesori d'Oriente öblítő koncentrátum Persian 760ml

öblítő

1890 Ft
2487 Ft/l

Tesori d'Oriente habfürdő Karma 500ml

habfürdő

2790 Ft
5580 Ft/l

Tesori d'Oriente illatosító stick Hammam 200ml

hammam illatosító

3990 Ft
19950 Ft/l

Tesori d'Oriente illatosító spray Hammam 250ml

hammam illatosító spray

3690 Ft
14760 Ft/l

Roberts arclemosó rózsavízzel 300ml

érzékeny bőrre

2690 Ft
8967 Ft/l

Dash+ mosópor 83 mosáshoz

83 mosáshoz elegendő

14990 Ft
14990 Ft/db

Sole folyékony mosószer színes ruhához 1,3l

29 mosáshoz

2590 Ft
1992 Ft/l

Tesori d'Oriente deo spray Orchidea 150ml

dezodor

2590 Ft
17267 Ft/l

Tenax hajformázó spray 150ml

Tengeri sós permet a természetes megjelenésért

4390 Ft
29267 Ft/l

Perlana mosószer kapszulák 20x13,5g

színes ruhákhoz

3490 Ft
12926 Ft/kg

Roberts Delicato intim mosakodó kamilla kivonattal 200ml

tiszta glicerinolajjal

1690 Ft
8450 Ft/l

L'Angelica ápoló sampon méhpempővel és olívaolajjal 250ml

Parabénmentes Paraffinmentes Szilikonmentes GMO mentes

1190 Ft
4760 Ft/l

Felce Azzurra öblítőszer levendula-írisz 2l

40 mosáshoz

1690 Ft
845 Ft/l

Omino Bianco folyékony folttisztító Alpine illat 2l

folttisztító

2290 Ft
1145 Ft/l

Sole mosópor 26 mosáshoz 1,3kg

26 mosáshoz

2990 Ft
2300 Ft/kg

Tesori d'Oriente habfürdő Hammam 500ml

argánolaj és narancsvirág illat

2790 Ft
5580 Ft/l

Colavita Sole Vita szappan 100g

Extra szűz olívaolajjal Bőrgyógyászatilag tesztelt

690 Ft
6900 Ft/kg

Felce Azzurra tusfürdő Power Sport 400ml

Energizáló sampon és tusfürdő

1390 Ft
3475 Ft/l