Culinaria Italia - Olaszbolt

Vegyi-és háztartási áru

66 féle termék

L'Angelica tusfürdő zabbal 500ml

Parabénmentes Paraffinmentes Szilikonmentes

1590 Ft
3180 Ft/l

Tesori d'Oriente Karma tusfürdő 250ml

Nashi virággal és cédrussal

1490 Ft
5960 Ft/kg

Felce Azzurra tusfürdő menta-lime 400ml

Menta és lime illatú tusfürdő

1390 Ft
3475 Ft/l

Felce Azzurra tusfürdő Summer bronze menta 250ml

100% újrahasznosítható csomagolásban

1490 Ft
5960 Ft/l