Culinaria Italia - Olaszbolt

Bonifanti gyártó termékei

Bonifanti panettone pisztáciakrémmel töltve 750g

Természetes kelesztésű péksütemény "Brontei zöld pisztácia ...

14990 Ft
19987 Ft/kg

Bonifanti panettone Glassato 750g

Természetes kelesztésű péksütemény mazsolával és ...

9990 Ft
13320 Ft/kg

Bonifanti panettone glassato mintás díszdobozban 1kg

Természetes kelesztésű péksütemény mazsolával és ...

12990 Ft
12990 Ft/kg

Bonifanti panettone Milanese 750g

Természetes kelesztésű péksütemény mazsolával és ...

9990 Ft
13320 Ft/kg

Bonifanti panettone csokoládékrémmel töltve 750g

Természetes kelesztésű péksütemény kakaós krém töltelékkel, ...

14990 Ft
19987 Ft/kg

Bonifanti panettone Gran Milanese Magnum 4kg díszdobozban

Természetes kelesztésű péksütemény mazsolával és ...

44990 Ft
11248 Ft/kg