Culinaria Italia - Olaszbolt

Rana gyártó termékei

Hűtős Rana gnocchi 500g

friss gnocchi

1690 Ft
3380 Ft/kg

Rana pesto genovese 140g

1490 Ft
10643 Ft/kg

Rana pisztácia pesto 150g

1890 Ft
12600 Ft/kg

Rana friss fokhagymamentes genovese pesto 140g

fokhagyma mentes

1790 Ft
12786 Ft/kg

Rana gnocchetti 500g

1690 Ft
3380 Ft/kg

Rana aszalt paradicsom-pecorino pesto 140g

aszalt paradicsomos pecorinos pesto

1490 Ft
10643 Ft/kg

Rana gomba szósz 180g

gomba szósz

1690 Ft
9389 Ft/kg

Rana cacio e pepe szósz 150g

sajtos borsos szósz

1890 Ft
12600 Ft/kg

Rana Lasagne Ricotta e Spinaci 350g

Elkészíthető air-fryerben, mikrohullámú sütőben és sütőben

2390 Ft
6829 Ft/kg

Rana friss parmezán sajtszósz 150g

1790 Ft
11933 Ft/kg

Rana friss articsóka szósz 180g

1790 Ft
9944 Ft/kg

Rana diós pesto 140g

friss pesto

1490 Ft
10643 Ft/kg

Rana Lasagne Funghi e Prosciutto 350g

Elkészíthető air-fryerben, mikrohullámú sütőben és sütőben

2390 Ft
6829 Ft/kg

Rana Gioiaverde articsókás friss ravioli 250g

articsókás ravioli tészta

2290 Ft
9160 Ft/kg

Rana amatriciana szósz 225g

amatriciana szósz

1690 Ft
7511 Ft/kg

Rana friss vargányagomba szósz 180g

1890 Ft
10500 Ft/kg

Rana Rustici cappelletti sonkás tészta 250g

sonkás tészta

2290 Ft
9160 Ft/kg

Rana szarvasgombás friss tésztaszósz 150g

tejszín alapú szarvasgombás szósz

1990 Ft
13267 Ft/kg

Rana Parmigiana di melanzane 300g

Elkészíthető sütőben és mikrohullámú sütőben

2290 Ft
7633 Ft/kg