Culinaria Italia - Olaszbolt

Poli gyártó termékei

Poli áfonya likőr grappával 0,5l

likőr

12990 Ft
25980 Ft/l

Poli méz likőr grappával 0,5l

likőr

12990 Ft
25980 Ft/l

Poli Americano koktél likőr 0,7l

likőr

14990 Ft
21414 Ft/l

Poli grappa Bio Bagno Maria 0,7l

grappa

17990 Ft
25700 Ft/l

Poli grappa Ruta 0,5l

grappa

13990 Ft
27980 Ft/l

Poli Super Taurus bitter Veneto likőr 0,7l

likőr

11990 Ft
17129 Ft/l

Poli Bomb tojáslikőr 0,7l

17% alkoholtartalommal

12990 Ft
18557 Ft/l

Poli Elisir szilva párlat 0,7l

likőr

12990 Ft
18557 Ft/l

Poli Negroni koktéllikőr 0,7l

likőr

14990 Ft
21414 Ft/l

Poli Airone Rossa aperitivo Veneto likőr 0,7l

aperitivo

9990 Ft
14271 Ft/l