Culinaria Italia - Olaszbolt

Ore Liete gyártó termékei

Ore Liete Tris Sicilia mini panettone és pandoro szett 300g

Természetes kelesztésű péksütemény válogatás

3990 Ft
13300 Ft/kg

Ore Liete Tris Gourmet mini panettone és pandoro szett 300g

Természetes kelesztésű péksüteményválogatás

3990 Ft
13300 Ft/kg

Ore Liete pisztáciakrémes mini pandoro 100g

Természetes kelesztésű péksütemény

1290 Ft
12900 Ft/kg