Culinaria Italia - Olaszbolt

Lavazza gyártó termékei

Lavazza Crema e Gusto moka kávé 250g

őrölt kávé

4390 Ft
17560 Ft/kg

Lavazza Suerte Nero kapszulás kávé modo mio 16db

kapszulás kávé

2490 Ft
156 Ft/db

Lavazza Suerte kávé 250g

Suerte kávé

2990 Ft
11960 Ft/kg

Lavazza Ginseng Modo Mio kapszulás kávé 12db

Az olasz Lavazza Ginseng Modo Mio kávé 12 kapszulája kiváló ...

3990 Ft
333 Ft/db

Lavazza Crema e Gusto Ricco kávé 250g

gusto ricco

4490 Ft
17960 Ft/kg

Lavazza Crema e Gusto Forte kávé 4x250g

Gusto Forte

13990 Ft
13990 Ft/szett

Lavazza Modo Mio Crema e Gusto kávé 16db

kávé

4690 Ft
293 Ft/db

Lavazza qualita oro 3x250g

kávé szett

15990 Ft
15990 Ft/szett

Lavazza Crema e Gusto espresso kávé 4x250g

őrölt kávé

13990 Ft
13990 Ft/kg

Sperlari Lavazza kávés cukorka 150g

1690 Ft
11267 Ft/kg

Lavazza Crema e Gusto classico őrölt kávé 2x250g

9390 Ft
18780000 Ft/kg

Lavazza Crema e Gusto őrölt kávé 3x250g

10990 Ft
14653 Ft/kg

Lavazza Crema e Gusto szemes kávé 1kg

szemes kávé

13990 Ft
13990 Ft/kg

Lavazza Qualita Rossa modo mio kapszulás kávé 16db

Az olasz Lavazza Qualita Rossa Modo Mio kapszulás kávé 16 ...

4690 Ft
293 Ft/db

Lavazza Suerte kapszulás kávé 30db

Az olasz Piemontból származó Lavazza Suerte kapszulás kávé ...

5990 Ft
200 Ft/db