Culinaria Italia - Olaszbolt

Prosecco, Lambrusco,Pezsgő

151 féle termék

Scavi&Ray moscato frizzante 0,75l

8%

6490 Ft
8653 Ft/l

Bottega Diamond Pinot Noir pezsgő 0,75l díszdobozban

11% alkoholtartalommal

15990 Ft
21320 Ft/l

Villa Sandi Valdobiadene Superiore extra dry DOCG 1,5l

Prosecco

29990 Ft
19993 Ft/l

Valdo Prosecco Millesimato rosé DOC 0,75l

száraz rosé prosecco

5990 Ft
7987 Ft/l

Joiello száraz habzóbor 0,75l

Chardonnay

4990 Ft
6653 Ft/l

Giorgio Sangue di Giuda vörös édes habzóbor 0,75l

7% vol.

4990 Ft
6653 Ft/l

Bottega Poeti Millesimato pezsgő 0,75l

Az olaszországi Veneto régióból származó Bottega Poeti ...

5990 Ft
7987 Ft/l

Scavi&Ray Ice Prestige DOC édes pezsgő 0,2l

pezsgő

3990 Ft
19950 Ft/l

Valdo Cartizze DOCG prosecco DOCG 0,75l

prosecco

12990 Ft
17320 Ft/l

Bottega Stardust Millesimato DOC prosecco 0,75l

12% alkoholtartalommal

54990 Ft
73320 Ft/l

Villa Sandi Blanc de Blanc száraz pezsgő 0,75l

száraz pezsgő

6490 Ft
8653 Ft/l

Villa Sandi Cartizze La Rivetta prosecco DOCG 0,75l

prosecco

26990 Ft
35987 Ft/l

Villa Sandi Valdobiadene Superiore extra dry DOCG 3l

Prosecco

59990 Ft
19997 Ft/l

Sant'Orsolo Prosecco 200ml

10,5% vol.

1490 Ft
7450 Ft/l

Rossini prosecco eper pürével 0,75l

5% vol. Habzóbor eperlével és eperhússal

4990 Ft
6653 Ft/l

Rossini koktél 0,2l

5% vol. Habzóbor eperlével és eperhússal

1490 Ft
7450 Ft/l

Cent'archi édes pezsgő 0,75l

Az olaszországi Cent'archi édes pezsgő 0,75 literes ...

2990 Ft
3987 Ft/l

Zonin pezsgő rosé száraz 0,75l

Az olasz Zonin pezsgő rosé száraz változata igazi ínyencség ...

3490 Ft
4653 Ft/l

Zonin pezsgő száraz 0,75l

Az olaszországi Veneto régióból származó Zonin pezsgő ...

3490 Ft
4653 Ft/l

A.Keller millesimato extra száraz pezsgő 0,75l

Az A.Keller millesimato extra száraz pezsgő Olaszországból ...

2990 Ft
3987 Ft/l