Culinaria Italia - Olaszbolt

Makréla

28 féle termék

Callipo makrélafilé olivaolajban 150g

3590 Ft
23933 Ft/kg

Rio Mare grillezett makrélafilé vízben 120g

2490 Ft
20750 Ft/kg

Rio Mare grillezett makrélafilé pikáns 120g

2490 Ft
20750 Ft/kg

Delicius makréla olivaolajban 125g

A Delicius makréla olivaolajban Olaszország Emilia-Romagna ...

1690 Ft
13520 Ft/kg